יום שישי, 28 בספטמבר 2012

תראו מה קניתי: למטבח בSOHO

SOHO היא חנות מדליקה של מוצרים מעוצבים וגאדג'טים. יש דברים לבית, למשרד, לתינוק ואביזרי אופנה.
אפשר למצוא שם המון רעיונות לעיצוב ולנוחות השימוש.
איך שאני נכנסת לחנות שלהם, אני לא יודעת על מה להסתכל קודם! מלא מלא מוצרים - קטנים וגדולים, צבעוניים, כולם מגניבים ונראה שהחיים שלך איתם יהיו הרבה יותר קלים ושמחים :)
אך, לצערי המחירים בחנות לא זולים בכלל. למרות שבתור חברת מועדון (לא עולה כסף להצטרף - שאפו לסוהו!) קיבלתי מתנת יום הולדת 50 ש"ח (עוד שאפו!).
סוף סוף יכולתי ללכת לחנות ובלב שלם לבחור לי מתנה... או מתנות ליתר דיוק :)

כוסות ומחזיק ספוג לכלים מSOHO


אז אני קניתי את "המחזיק ספוג לכלים בצורת עלה" הזה:
SOHO - מחזיק ספוג לכלים בצורת עלה
קיימים צבעים של ירוק (כמו בתמונה), לבן ואפור - אני לקחתי את האפור למרות שהירוק הכי מגניב, אבל מה לעשות הוא לא מתאים לי למטבח :)
המחיר שלו: 24 ש"ח
הנה זה שקניתי:


והדבר השני שקניתי או יותר נכון הארבעה דברים הבאים שקניתי הם כוסות מאג - כל אחת בצבע שונה:

כוסות מאג כדורי מSOHO


הם לא באים בסט, כך שאפשר לבחור כמות וצבע שמתאים לכם.
המחיר של כל כוס צבעונית: 23.90 ש"ח
ושל הכוס הלבנה: 24.90 ש"ח (לא ברור למה ההבדל במחיר).

הייתי רוצה להשוות את SOHO לחנות online אחרת שאני מאוד אוהבת - LOOK.
LOOK - זהו אותו סגנון, רק ההצע הרבה יותר גדול - יש להם אלפי מוצרים, הכל מדליק ובמחירים זהים לSOHO. אני עוקבת אחריהם כבר שנים וקניתי שם כמה פעמים. למיטב ידיעתי הם היו הראשונים שהתחילו עם חנות למוצרים מעוצבים. בהתחלה הם התמקדו במוצרים לבית ולאחר מכן הוסיפו מוצרי תינוקות, מוצרי אופנה וכו'.

היתרון בLOOK לאומת SOHO זה האתר הנוח לשימוש - כל המוצרים מופיעים באתר, עם פירוט מאוד מדויק, נוח מאוד לבצע רכישות דרכו. האתר של SOHO ריק למדי, והחנות אינטרנט שלהם היא בכלל דרך Facebook עם רק חלק מהמוצרים מאלו שקיימים בחנות (לפחות ככה זה בינתיים, אולי בעתיד הם יזינו את כל המוצרים).
החיסרון הוא שלLOOK יש רק חנות אחת, ממוקמת בתל אביב - שהיא בעצם מחסן (שנראה כמו חנות לכל דבר), אז אם אני רוצה לקנות מתנה אני צריכה להתחשב בזה שאנשים שרחוקים מתל אביב לא יוכלו להחליף אותה. בSOHO יש כמה סניפים (אבל גם לא יותר מידי).


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה