יום שני, 6 במאי 2013

תראו מה קניתי: נעליים ב ZARA לבן שלי

באחד מהסיבובים בקריון, בקרית ביאליק, לא התאפקתי ונכנסתי לZARA. בדרך כלל אני נמנעת מלהיכנס לשם בתחילת עונה - הבגדים מהממים כרגיל, אבל המחירים בשמיים. כך שבמקום להילחם בעצמי ולהתבאס, אני פשוט לא נכנסת... אבל הפעם, לא התאפקתי... וכמובן שנדלקתי על משהו - נעליים מדהימות לבן שלי!

המחיר שלהם 140 ש״ח, כשבדרך כלל אני קונה לו נעליים בסביבות ה120 ש"ח. כך שזה לא היה יקר בהרבה. אין לו נעליים שחורות שיתאימו לכל אירוע, בעצם כל מה שיש לו זה נעלי ספורט, מה שבדרך כלל נראה לא קשור עם בגדים חגיגיים.
כל הסיבות הנ״ל והסיבה הכי חשובה - ממש אהבתי אותם, הכריעו את הכף וההחלטה התקבלה - אני לוקחת אותם!

החיסרון שגיליתי בנעליים, זה המידות! המידות בנעליים כפולות - 24-25 זו מידה אחת, 26-27 זו מידה שניה. הבן שלי כרגע במידה 26, מה שגרם לי לקחת נעליים במידה 26-27. כשמדדתי לו אותם בבית ראיתי שהן ענקיות! זה די הגיוני, מצד אחד - כי זה צריך להתאים לילד במידה 27, מצד שני למידה 26 זה גדול מידי. 
שלחתי את אמא שלי (שתמיד שמחה ללכת ל ZARA  ) - להחלף למידה 24-25. אבל... הם הסתברו כמאוד גבוליות - הם היו בול במידה שלו. אני לא רוצה שהוא ינעל אותם חודש בלבד - ולכן רצתי שוב ל ZARA (אתם בטח חושבים - אין לה מה לעשות בחיים ???) והחלפתי חזרה ל 26-27...

כן, זה חא היה קל... אומנם הבן שלי יוכל לנעול אותן רק בקרוב, אבל הן ישמשו אותו להרבה זמן.

טוב, אתם בטח רוצים לראות כבר ממה כל כך מתלהבתי שהייתי מוכנה להחליף פעמיים מידה?

הנעליים בצבע שחור, רובם מבד, ועליהם ניטים כסופים - בצדדים ומאחור. הסגירה שלהם עם שרוכים ובנוסף יש רוכסן בצד הפנימי של הנעל.

ZARA - נעלי ניטים לבנים - מלמעלה
ZARA - נעלי ניטים לבנים
ZARA - נעלי ניטים לבנים - מלמעלה ומהצד

מחיר: 139.90 ש"ח
הרכב: בד וגומי

גם לכם קרתה תאונה דומה עם המידות? ספרו בתגובות על החוויות שלכם עם נעלי ילדים,
ביי,

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה